Bezmaksas piegāde Latvijā no 40 EUR

Preču atgriešana

1.1. Ja Pircējs ir patērētājs (fiziska persona), saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, tad tam ir tiesības atteikties no pirkuma līguma 14 dienu laikā, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

1.2. Atteikšanās Pircējam ir jāpaziņo Pārdevējam rakstveidā uz e-pastu [email protected]. Atteikšanās var būt noformēta brīvā formā.

1.3. Pircējam preces jānosūta atpakaļ Pārdevējam uz Omniva pakomātu Sigulda, Vidus iela 1 (ELVI lielveikala pakomāts) ne vēlāk atteikuma tiesībām paredzētajā termiņā. Termiņš būs ievērots, ja Pircējs preces nosūtīs atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

1.4. Atgriežamajām precēm jābūt nelietotām un tādā pašā komplektācijā, kā tās tika nosūtītas.

1.5. Pēc atbilstīgi atgrieztās preces saņemšanas, Pārdevējs atgriež Pircējam samaksāto naudu uz Pircēja kontu, no kura veikts maksājums, tostarp atgriež piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Pircējs ir izvēlējies piegādes veidu, kas nav Pārdevēja piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids).

Ja Pircējs jau ir iepriekš ir izmantojis tiesības atteikties no Innosenta produktiem, tad Pārdevējs patur tiesības par turpmāko atteikumu izpildi ieturēt piegādes un norēķinu izmaksas, kas saistītas ar šī atteikuma izpildi.

1.6. Ja Pircējs atkāpjās no pirkuma līguma, kamēr prece viņam vēl nav izsūtīta, Pircējam tas ir jāpaziņo Pārdevējam rakstveidā uz e-pastu [email protected]. Pasūtījums tiek anulēts.

1.7. Neatbilstošas kvalitātes preces Pārdevējs apmaina vai pieņem atpakaļ, atgriežot Pircējam naudu, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma nosacījumiem. Apmaiņa un naudas atgriešana neattiecas uz precēm, kuras ir tīši vai nolaidības dēļ ir bojātas, ja ir pārkāpti preču lietošanas vai glabāšanas noteikumi, vai preces ir lietotas nepareizi vai neatbilstoši paredzētajam uzdevumam.

Kupons: NEW10

Izmanto šo kupona kodu un saņem 10% atlaidi savam pasūtījumam!

Pieaksties jaunumiem & īpašiem piedāvājumiem