Bezmaksas piegāde Latvijā no 40 EUR

Preču piegāde

1.1. Preces Pircējam tiek piegādātas uz Omniva vai DPD pakomātiem Latvijā saskaņā ar pakalpojumu cenrādi. Pasūtījumi virs 40 eiro – piegāde Latvijas teritorijā bez maksas.

1.2. Pirms maksājuma veikšanas Pircējam jāizvēlas sev ērtākais piegādes veids un konkrētais pakomāts no pieejamā pakomātu saraksta.

1.3. Ja Pircējs neizņem preces no pakomāta noteiktajā termiņā, kas Pircējam ir paziņots īsziņā un/vai e-pastā, preces tiek nosūtītas atpakaļ Pārdevējam, pasūtījums tiek anulēts, bet Pircējam tiek atmaksāta par precēm samaksātā nauda, atskaitot piegādes izmaksas un maksājumu pakalpojumu sniedzēju komisijas.

1.4. Piegāde iespējama arī ar kurjeru uz konkrētu Pircēja norādītu adresi gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs vai arī uz pakomātiem citās Eiropas valstīs. Konkrētas piegādes cenas tiek aprēķinātas pēc pieprasījuma. Ja Pircējs vēlas izmantot šajā punktā minētos piegādes veidus, tam Prece jāpasūta sazinoties ar Pārdevēju pa e-pastu [email protected].

1.5. Preču piegāde var kavēties neparedzētu, no Pārdevēja neatkarīgu apstākļu dēļ. Pārdevējs par to informē Pircēju, ja kavēšanās iemesls ir Pārdevēja atbildībā. Pircējs var izmantot tiesības atkāpties no preču pirkuma līguma.

1.6. Pārdevējs nav atbildīgs par preču piegādes kavēšanos objektīvu apstāļu dēļ, t.sk. trešo personu vai Pircēja vainas dēļ.

1.7. Vairāk lasi Lietošanas noteikumos.

Kupons: NEW10

Izmanto šo kupona kodu un saņem 10% atlaidi savam pasūtījumam!

Pieaksties jaunumiem & īpašiem piedāvājumiem